Blog

We place a strong focus on quality teaching in a family friendly atmosphere, carried out by qualified instructors.

Po lëmë pas një vit plot suksese me zemrat mbushur plot krenari, e kjo falë jush që sakrifikoni dhe luftoni çdo ditë për pasionin tuaj, për ju që e doni kaq shumë sportin dhe na falni emocione të paharrueshme. Gëzuar kampiona!

Presidenti i KOKSH, z. Fidel Ylli i dërgoi një letër falenderimi presidentit të IOC, z. Thomas Bach për mbështetjen e tij. “Në emër të Komitetit Olimpik Kombëtar Shqiptar, më lejoni të shpreh mirënjohjen tonë të sinqertë për videomesazhin mbi Lëvizjen Olimpike dhe komunitetin sportiv në Shqipëri, me rastin e ceremonisë së hapjes së projektit “Ekipet...

Në stadiumin “Air Albania”, më datë 10 dhjetor, 2022, hapi siparin ngjarja më e bukur sportive e vitit, me prezantimin e 700 ekipeve sportive të Volejbollit dhe Basketbollit nga 61 qytete të Shqipërisë. Mbi 10 000 të rinj performuan në ceremoninë e hapjes së projektit “Ekipet Sportive në Shkolla”, ku kryefjala ishte parakalimi i Ekipeve...

BËHU NJË PARTNER OLIMPIK

RRETH KOKSH

logo-footer-widget-png-new22

Komiteti Olimpik Kombëtar Shqiptar njihet nga Komiteti Olimpik Ndërkombëtar që nga viti 1959. KOKSH përfaqëson vlerat Olimpike në Shqipëri dhe është ndërmjetësi kryesor me komitetet e tjera Olimpike.

Na ndiqni në mediat tona sociale:
#NOCAlbania #KOKSH #TeamAlbania

2022 © Komiteti Olimpik Kombëtar Shqiptar  |  Powered by WEBART.AL